• Guangdong Inovative

44325 Agjent për pastrimin e pluhurit Nano

44325 Agjent për pastrimin e pluhurit Nano

Përshkrim i shkurtër:

44325 përbëhet kryesisht nga komponime të veçanta.

Pasi poret e tij thithin hirin e leshit, ngarkesa e hirit të leshit rritet, gjë që përmirëson shpërndarjen dhe tretshmërinë e hirit të leshit në ujë.

Mund të aplikohet në bio-lustrim dhe larjen e hirit të leshit pas ngjyrosjes për pëlhura pambuku.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat dhe Përfitimet

  1. Mund të përdoret së bashku me sapun reaktiv në të njëjtën banjë.Nuk ka nevojë për të rritur kostot shtesë të ujit, energjisë elektrike dhe gazit.
  2. Ka refuzim ndaj fibrave pas thithjes së hirit të leshit.Hiri i leshit mund të shkarkohet me ujë pas sapunit pa u ngjitur në pëlhura.
  3. Redukton larjen pasuese të leshit në një herë.Rrit efikasitetin e punës së makinës larëse të leshit.
  4. Redukton 1-2 orë të procesit të larjes së leshit pasues.Kursen kosto.

 

Vetitë tipike

Pamja: Lëng viskoz pa ngjyrë
Jonikiteti: Anionike
vlera e pH: 7.0±1.0 (tretësirë ​​ujore 1%)
Tretshmëria: I tretshëm në ujë
Aplikacion: Pambuk

 

Paketa

Fuçi plastike 120 kg, rezervuari IBC dhe paketë e personalizuar në dispozicion për përzgjedhje

Grupi ynë ka themeluar fabrikën e parë të ngjyrosjes që nga viti 1987 dhe ka krijuar këtë fabrikë kimike ndihmëse që nga viti 1996. Pas dy dekadash, ne kemi zhvilluar më shumë se gjysmën e tregut në qytetin lokal dhe zonën fqinje.Përvoja jonë e prodhimit është më shumë se 20 vjet.

★ Ndihmës të tjerë funksionalë:

Përfshini: Agjent riparues, Agjent ndreqës, agjent shkumësues dhe trajtimin e ujërave të zeza, etj.

 

FAQ:

1. Cilat janë planet tuaja për prezantimin e produktit të ri?

Përgjigje: Në përgjithësi procesi ynë është si më poshtë:

shuma

2. Cila është kategoria e produkteve tuaja?

Përgjigje: Produktet tona përfshijnë pajisje ndihmëse paratrajtimi, ndihmës ngjyrosjeje, agjentë përfundimi, vaj silikoni, zbutës silikoni dhe pajisje të tjera ndihmëse funksionale, të cilat janë të përshtatshme për të gjitha llojet e pëlhurave, si pambuku, liri, leshi, najloni, poliesteri, fibra akrilike, fibra viskoze, spandex, Modal dhe Lycra etj.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni