PRODUKTET

Ngjyrosje

Ngjyrosje

Lëndët ndihmëse të ngjyrosjes

Aplikohet në procesin e ngjyrosjes së tekstilit për të përmirësuar efektin e ngjyrosjes, gjë që i bën pëlhurat të lyhen në mënyrë të barabartë dhe parandalojnë defektet e ngjyrosjes, etj.
MË SHUMË+
Përfundimi

Përfundimi

Agjentët e përfundimit

Aplikohet për përmirësimin e ndjesisë së duarve dhe performancës së pëlhurave, të cilat mund t'i japin pëlhurave hidrofilitet, butësi, butësi, ngurtësi, masë, veti kundër pilulave dhe veti kundër rrudhave, etj.
MË SHUMË+

PËR NE

Guangdong Innovative Fine Chemical Co., Ltd. u themelua në vitin 1996.

Ne jemi të vendosur në qytetin e famshëm të thurjeve të Kinës, si Liangying Town, Shantou City, Provinca Guangdong.Ne jemi një ndërmarrje prodhuese e famshme dhe lidere e lëndëve ndihmëse të ngjyrosjes dhe përfundimit të tekstilit.

Guangdong Innovative Fine Chemical Co., Ltd. është e përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimet për ngjyrosjen dhe materialet ndihmëse të përfundimit të tekstilit.Gjithashtu ne mund t'u ofrojmë klientëve produkte, zgjidhje dhe konsulencë teknike të personalizuar, etj.


 • 26 + vite të
  Përvojë në industri
 • 100 + varieteteve të
  Pajisjet ndihmëse të tekstilit
 • 100 +
  Stafi Profesional
index_count_txt

PROCESI I BASHKËPUNIMIT

 • 1

  1

  Zhvilloni produkte të reja sipas kërkesave.

 • 2

  2

  Ofroni mostra për klientët për testim.

 • 3

  3

  Keni prodhim pilot dhe prodhim masiv.

 • 4

  4

  Aplikohet për ngjyrosjen dhe prodhimin e tekstilit.

MARRE NJË NUMËR CERTIFIKIMI

  • Certifikimi i Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001:2015
  • Çertifikimi i Ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë
  • Patentat e shpikjes
  • Certifikimi ndërkombëtar: ECO PASSPORT, GOTS, OEKO-TEX 100 dhe ZDHC……
 • Inovative Fine Chemical
 • indeksi_cert_02
 • index_cert_03
 • Inovative Fine Chemical
 • index_cert_05
 • indeksi_cert_06
 • index_cert_07
 • Inovative Fine Chemical

Inovacioni Teknik

Ne vazhdojmë të fokusohemi në industrinë e ngjyrosjes dhe përfundimit të tekstilit për më shumë se 20 vjet.

Furnizues i certifikuar i

 • index_furnizuesi_01
 • index_furnizuesi_02
 • index_furnizuesi_03
 • index_furnizuesi_04
 • index_furnizuesi_05
 • index_furnizuesi_06
Telefon/Wechat/ Whatsapp:
+86-15766227459
Adresë:
Në Lindje të Seksionit Gucuo, Rruga Sishen, Qyteti Liangying, Distrikti Chaonan, Qyteti Shantou, Provinca Guangdong, Kinë