• Guangdong Inovative

ST805 Agjent Finishing Parfumi i Mikrokapsulës

ST805 Agjent Finishing Parfumi i Mikrokapsulës

Përshkrim i shkurtër:

ST805 është mikrokapsula me nano-aroma e bërë nga ekstrakte bimore natyrale me përpunim special.

Mund të lëshojë aromë ngadalë.

Është i përshtatshëm për mbarimin e parfumeve për pëlhura të llojeve të ndryshme të fibrave, si pambuku, poliesteri, najloni dhe përzierjet e tyre etj.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat dhe Përfitimet

  1. Mban aromë të qëndrueshme dhe të rehatshme.
  2. Mikrokapsula e parfumit mund të futet në fibër.Larje e mirë.
  3. Parfum i larmishëm dhe i pastër.Në dispozicion për parfum të personalizuar.Parfumi kryesor përfshin: livando, osmanthus me aromë të ëmbël, limon, trëndafil dhe zambak, etj.
  4. Nuk ndikon në hidrofilitetin, përshkueshmërinë e ajrit ose përshkueshmërinë nga lagështia e pëlhurave.
  5. Ekstrakte natyrale të bimëve pa irritim të lëkurës.Ka një funksion të caktuar të kujdesit shëndetësor për trupin e njeriut.
  6. Mund të përdoret së bashku me vaj silikoni në të njëjtën banjë pa ndikuar në ndjenjën e duarve të vajit silikoni.
  7. I përshtatshëm për procesin e mbushjes në makinën e vendosjes.

 

Vetitë tipike

Pamja: Lëng i verdhë i lehtë në të verdhë
Jonikiteti: Jo-jonike
Tretshmëria: I tretshëm në ujë
Aplikacion: Lloje të ndryshme pëlhurash

 

Paketa

Fuçi plastike 120 kg, rezervuari IBC dhe paketim i personalizuar i disponueshëm për përzgjedhje


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni